knygu-kaledosŠių metų lapkričio 17 dieną į mokyklą atėjusius mokinius pasitiko   melodija, nuteikianti jaukiam kalėdiniam laikotarpiui pranešdama apie  5-tą kartą startuojančią  Prezidentės Dalios  Grybauskaitės inicijuotą ,,Knygų Kalėdų“  akciją.

Mokyklos fojė šviečiančiame ekrane sukosi skaidrės, kuriose buvo pateikta informacija apie šio laikotarpio renginius. Taip pat buvo galima pasigrožėti gražiausiomis praėjusių metų ,,Kalėdinių skaitymų‘‘ akimirkomis. Prie durų  mokinius pasitiko mokinių tarybos atstovas Aleksandras. Jis  dalino lapelius  su raginimu dovanoti mokyklos bibliotekai knygų.

IMG_3122O ilgosios pertraukos metu ,,savanorių“ komanda (lietuvių kalbos mokytojas Aurimas Vėta kartu su 7d klasės mokinėmis Evelina ir Adriana) parengė trumpą  pasirodymą. Mokytojas grojo gitara ir dainavo, o mergaitės vedė renginį ir skelbė viktorinos klausimus. Teisingai į klausimus atsakę mokiniai gavo po knygų skirtuką su „Knygų Kalėdų“ akcijos ženklu ir šokoladinių saldainių.

Renginio pabaigoje mokyklos bibliotekininkė  pranešė, kad ,,Knygų Kalėdų“ akcija  jau prasidėjo  ir tęsis iki sausio 6-tos dienos. O pagrindinis šios akcijos  tikslas – kad mokiniai bibliotekoje rastų kuo daugiau juos dominančių knygų ir skaitytų bei džiaugtųsi laisve rinktis, ką skaityti, nes didžioji žmonijos dalis tokios galimybės neturi dėl materialinių, politinių ar religinių priežasčių. 

Tikime šia akcija ir jos stebuklais!

 IMG_3125  IMG_3117

Informaciją rengė Irena Karpavičienė


Atnaujinta: 2015/12/07

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė