Jei penkias dienas susikaupęs mokaisi – šeštąją privalai pajudėti! Būtent todėl vieną balandžio šeštadienį mokinius bei jų šeimos narius mūsų progimnazija sukvietė į Sporto ir sveikatingumo šventę.

Šventės dieną dangus lepino geru oru, o šventės rengėjai – muzika ir gardžiais rabarbarų bei obuolių pyragais. Sportinių šokių ir aerobikos programą keitė didelio susidomėjimo sulaukęs tinklinio turnyras, o abejingų nepaliko ir kraują kaitino azartiškas Šeimų krepšinio turnyras 3×3.

 

Bet šventės ašimi vis tik tapo „Basanavičiaus mylia“ – simbolinis bėgimas, kuriuo išreiškėme palaikymą Rimanto Kaukėno paramos fondui, besirūpinančiam vėžiu sergančiais vaikais ir pildančiam jų mažas svajones. Bėgime dalyvavo beveik visi šventės dalyviai, o aukų dėžutę su šventės metu surinktomis lėšomis įteikėme fondo atstovams. Dėkojame visiems – dalyvavusiems, organizavusiems ir prisidėjusiems prie gerų darbų!Atnaujinta: 2023/04/28

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”