Šiltą ir šviesų trečiadienio rytą Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos moksleiviai grupėmis traukė į Vingio parką. Parke moksleiviai turėjo galimybę susitikti su sporto profesionalais: futbolo, regbio, Kyokushin karate, šokių, orientacinio sporto treneriais.

Vingio parko regbio stadione  mokiniai turėjo galimybę pasimokyti regbio žaidimo technikos, žingsnelių, judesių, ir išbandyti savo jėgas lekiant su regbio kamuoliu iki aikštelės ribos. Futbolo aikštelėje vaikams teko demonstruoti sportinius įgūdžius ir loginį mąstymą. Karate treneriai telkė mokinių dėmesį, kvietė užduotis atlikti basomis kojomis ant šiltos, dar vasariškos žolės. Grakštūs judesiai, šypsenos, smagios muzikos ritmai sklido iš linijinių šokių aikštelės.

Pradinių klasių mokiniai taip pat labai aktyviai leido laiką: žaidė įvairius sportinius žaidimus, rengė varžytuves, dalyvavo orientacinio sporto rungtyse. Progimnazijos didieji mokiai su savo klasių vadovais dėmesį skyrė ir emociniam  socialiniam ugdymui – „įkainavo“ ir  aukcione „pardavinėjo“ vertybes – meilę, sveikatą, šeimos santykius ir pan.

Pakeliui atgal į mokyklą kiekviena klasė stabtelėjo ties Vingio parko estrada.  Nors tai tebuvo sąlyginė stotelė – visi bėgome tradicinę Jono Basanavičiaus mylią. Jautėme smagų nuovargį ir puikią nuotaiką dėl praleisto pusdienio gamtoje aktyviai sportuojant.

Sportinis azartas liejosi per kraštus, todėl buvo visko – ir sutrenktų pirštų, ir nubalnotų kelių, ir net originaliais ir netikėtais įplyšimais „pagražintų“ sportinių kelnių. Vis tik sportinis azartas atpirko visus išbandymus, todėl visų atsiminimuose liko tik smagios Sporto ir sveikatos dienos akimirkos.

Dėkojame sportininkams ir mokinių tėveliams, kurie padėjo organizuoti šią nuostabią dieną!

Vilniaus miesto moterų futbolo akademijos „Žalgiris” komandai

Vilniaus regbio akademijos trenerių komandai

Futbolo mokyklos „Liepsna” treneriui Robertui Potockiui

T.Petreikio šokių studijos mokytojai Jurgitai Gustaitei

Kyokushin karate treneriui Edgard Secinski

Orientavimosi sporto klubui „Ąžuolas”

 

 

Atnaujinta: 2020/09/25

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena