Keturkovės lauretai

Sveikiname mūsų mokyklos berniukų komandą, šių metų balandžio 16d. dalyvavusią Vilniaus miesto mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės varžybose ir užėmusią I-vietą. Komandą sudarė Martynas Marma, Tauras Jazukevičius, Rokas Meškauskas, Julius Kalindra, Tadas Auruškevičius.

Asmeninėse rungtyse prizininkais tapo: Martynas Marma – II vieta, Julius Kalindra – III vieta, Martyna Kazlauskaitė – III vieta.

Atnaujinta: 2015/04/28

Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“