DSCF0716Ruduo nenuspėjamas. Susiruošusius į žygį geru oru šeštadienis mus pasitiko lietumi, todėl daug vaikų pabūgo kelionės. Tačiau keli drąsuoliai ir viena mama nutarė surizikuoti. Nesiryžome toli keliauti, pasirinkome dvigubai trumpesnį maršrutą.

Kol nuvykome iki Čekonės upelio, lietus nustojo lyti.  Įdomus tas  Čekonės upelis: jis primena kalnų upelį, akmenuotas ir labai sraunus, čia privirtę bebrų nugriautų medžių. O viename krante apžiūrėjome nuo senų laikų esantį aukurą. Kadaise čia lietuviai slapta švęsdavo savo šventes, kūreno šventą ugnį, o sovietinė valdžia šį aukuro akmenį perskėlė, tačiau paliko.

DSCF0678 DSCF0669

Nesunkiai užkūrėme laužą, kepėme dešreles, virėme arbatą. Smagiai praleidome laiką ir žadame į šią paslaptingą ir įdomią vietą dar atvykti pavasarį, kai atšils ir sužydės žibutės.

6c klasės auklėtoja Marija Mašanauskienė


Atnaujinta: 2015/11/30

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė