Uolienos

Projekte „Žemės gelmių klodai“ dalyvauja 1 – 8 klasių mokiniai. Mokykloje bus sukurta mineralų ir uolienų ekspozicija. Raginame visus Jus aktyviai dalyvauti ir prisidėti prie jos kūrimo. Eksponatai gali būti ne tik iš Lietuvos, bet atvežti ir iš kitų šalių.  Jei vasarą vyksite į įvairias keliones, galbūt išvysite įdomių mineralų ir uolienų.

Jūs galite prisidėti prie ekspozicijos gausinimo ir padovanoti mokyklai turimą ar parsivežtą mineralą. Tikime, kad ši ekspozicija leis pajusti akmenų pasaulio įvairovę ir grožį bei džiugins visą progimnazijos bendruomenę.

[gview file=”https://basanaviciausprogimnazija.lt/wp-content/uploads/2014/05/Žemes-gelmiu-klodai.pdf” save=”0″]

Organizatoriai


Atnaujinta: 2014/05/12

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”