Uolienos

Projekte „Žemės gelmių klodai“ dalyvauja 1 – 8 klasių mokiniai. Mokykloje bus sukurta mineralų ir uolienų ekspozicija. Raginame visus Jus aktyviai dalyvauti ir prisidėti prie jos kūrimo. Eksponatai gali būti ne tik iš Lietuvos, bet atvežti ir iš kitų šalių.  Jei vasarą vyksite į įvairias keliones, galbūt išvysite įdomių mineralų ir uolienų.

Jūs galite prisidėti prie ekspozicijos gausinimo ir padovanoti mokyklai turimą ar parsivežtą mineralą. Tikime, kad ši ekspozicija leis pajusti akmenų pasaulio įvairovę ir grožį bei džiugins visą progimnazijos bendruomenę.

[gview file=“https://basanaviciausprogimnazija.lt/wp-content/uploads/2014/05/Žemes-gelmiu-klodai.pdf“ save=“0″]

Organizatoriai

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas