balionėliaiSpalio 22 dieną vėl organizuojama makulatūros rinkimo akcija. Daugiausiai nereikalingo popieriaus sukaupusią klasę apdovanosime „Žaliosios mokyklos klasės” diplomu .  Į kvietimą neišmesti susikaupusių popieriaus atliekų atsiliepia vis daugiau mokinukų. Rinkite makulatūrą, nes sukaupę vieną toną popieriaus, mes išsaugome net 17 nenukirstų medžių!

Tapkime ne tik  žaliosiomis klasėmis, bet ir žaliąją mokykla.

Makulatūra – tai seni popieriaus gaminiai, sąsiuviniai, pratybos, žurnalai, kontrolinių darbų šūsnys, kartonas, seni vadovėliai ir kt.

Kviečia biologijos mokytoja Vilma Gudynienė


Atnaujinta: 2013/10/17

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”