balionėliaiSpalio 22 dieną vėl organizuojama makulatūros rinkimo akcija. Daugiausiai nereikalingo popieriaus sukaupusią klasę apdovanosime „Žaliosios mokyklos klasės“ diplomu .  Į kvietimą neišmesti susikaupusių popieriaus atliekų atsiliepia vis daugiau mokinukų. Rinkite makulatūrą, nes sukaupę vieną toną popieriaus, mes išsaugome net 17 nenukirstų medžių!

Tapkime ne tik  žaliosiomis klasėmis, bet ir žaliąją mokykla.

Makulatūra – tai seni popieriaus gaminiai, sąsiuviniai, pratybos, žurnalai, kontrolinių darbų šūsnys, kartonas, seni vadovėliai ir kt.

Kviečia biologijos mokytoja Vilma Gudynienė

Jums taip pat patiks

Paskaita ketvirtokams  -,,Kodėl žmonės valgo?“
Paskaita ketvirtokams -,,Kodėl žmonės valgo?“
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams