šimtadienis

Vasario 14 diena mūsų mokyklos pirmokams buvo tikrai įsimintina. Tądien vyko šimtadienio šventė. Jau šimtas dienų pralėkė nuo tos dienos, kai jie pirmą kartą nedrąsiai pravėrė mokyklos duris. Per tą laiką vaikai išmoko daug naujų dalykų. Kiekvienoje klasėje penktadienį vyko netradicinės pamokos ir veiklos. Per trečiąją pamoką visų klasių pirmokai susirinko mokyklos aktų salėje, kur vyko šimtadienio varžytuvės. Vaikai skaičiavo makaronus ir pinigus, iš raidžių dėliojo žodžius, spalvotais rutuliukais puošė balionus. Komandos stengėsi kuo greičiau įvykdyti užduotis, o sirgaliai – kuo garsiau palaikyti savo draugus.

Po varžytuvių visi vaikai padainavo dainelę apie šimtakojį, gavo saldžių prizų ir išsiskirstė į klases toliau švęsti.

Ta diena visiems pirmokams buvo neužmirštama ir suteikė daug gerų emocijų.

Atnaujinta: 2014/02/25

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”