Jono Basanavičiaus progimnazijoje šiais mokslo metais startavo finansinio raštingumo pamokos 5-6 klasėms.

Jų metu mokiniai susipažįsta su pagrindiniais asmeninių finansų valdymo būdais. Mokosi sudaryti asmeninį nustatyto laikotarpio biudžetą. Aiškinasi sąvokų pajamos, išlaidos, turtas, skola, investicija ir kt. reikšmę. Atlikdami praktines užduotis, mokosi apibrėžti galimus konkretaus pasirinkimo padarinius ir tų padarinių poveikį jų finansinei ateičiai. Analizuoja žmonių elgesį įvairiomis aplinkybėmis ir aiškinasi jo motyvus. Palūkanas apibrėžia kaip skolinamų pinigų kainą ir aiškinasi, kokiomis aplinkybėmis palūkanos mažina jų turtą, o kada – jį didina.

Finansinio raštingumo mokytoja Ringailė Tervydienė

Atnaujinta: 2019/09/19

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama