Rugsėjo-lapkričio mėnesiais mokykloje vyko 5 klasių projektas „Pažvelk į Joną Basanavičių”. 

Projektą pradėjome tradicine penktokų išvyka į J. Basanavičiaus gimtinę Ožkabaliuose, kur jaunieji basanavičiukai domėjosi muziejaus istorija ir artefaktais. Įvairių dalykų pamokose penktokai nagrinėjo tautos patriarcho gyvenimo ir darbų laiko juostą, domėjosi jo indėliu į mediciną, kurortologiją, lietuvių tautinį atgimimą, mokslą ir politiką, ieškojo jam skirtų atminimo ženklų Lietuvoje ir Europoje.

Penktokai taip pat nagrinėjo J. Basanavičiaus rašytus ir jam skirtus istorijos šaltinius (knygas, komiksus, animaciją), rašė pirmojo „Aušros redaktoriaus“ biografiją ir kūrė laiškus jam. J. Basanavičiaus surinktą tautosaką penktokai iliustravo dailės pamokose. 

Džiaugiamės mokinių susidomėjimu ir, švęsdami Jono Basanavičiaus gimtadienį, dalinamės jų darbais.Atnaujinta: 2023/11/23

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena