Rugsėjo-lapkričio mėnesiais mokykloje vyko 5 klasių projektas „Pažvelk į Joną Basanavičių”.

Projektą pradėjome tradicine penktokų išvyka į J. Basanavičiaus gimtinę Ožkabaliuose, kur jaunieji basanavičiukai domėjosi muziejaus istorija ir artefaktais. Įvairių dalykų pamokose penktokai nagrinėjo tautos patriarcho gyvenimo ir darbų laiko juostą, domėjosi jo indėliu į mediciną, kurortologiją, lietuvių tautinį atgimimą, mokslą ir politiką, ieškojo jam skirtų atminimo ženklų Lietuvoje ir Europoje.

Penktokai taip pat nagrinėjo J. Basanavičiaus rašytus ir jam skirtus istorijos šaltinius (knygas, komiksus, animaciją), rašė pirmojo „Aušros redaktoriaus“ biografiją ir kūrė laiškus jam. J. Basanavičiaus surinktą tautosaką penktokai iliustravo dailės pamokose.

Džiaugiamės mokinių susidomėjimu ir, švęsdami Jono Basanavičiaus gimtadienį, dalinamės jų darbais.

Atnaujinta: 2023/11/23

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”