Kinas

Kovo 6 dieną progimnazijoje dėjosi neįprasti dalykai – aktų salėje išdygo didžiulis kupolas, dar vadinamas mobiliuoju planetariumu. Tai naujausia švietimo priemonė. Dėl sferinės projekcinės sistemos viso kupolo viduje išgaunamas neįtikėtinas vaizdas. Tai šių laikų efektyviausiai veikianti virtualiai įprasminta tikrovė, kuri atvyko ir į mūsų progimnaziją.

Šį kartą organizuotas sferinis renginys buvo skirtas pradinių klasių mokiniams, kurie puikiai elgiasi, laikosi mokinio elgesio taisyklių ir yra pavyzdingi. Renginio tikslas – skatinti jaunimą domėtis naujovėmis, įvairiais reiškiniais, kurie supa mus ir mūsų visatą, taip pat neatsilikti nuo sparčiai tobulėjančių technologijų visame pasaulyje. Kiek daug nuostabių dalykų mus supa ir kiek mažai mes apie tai žinome…

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas