Šeštokai mėgsta išvykas į gamtą. Gražų spalio šeštadienį  mūsų progimnazijos mokytojos Zita Didikienė ir Marija Mašanauskienė su savo auklėtiniais nuvyko į Trakus. Eidami pėsčiomis, keliauninkai pasiekė labiausiai nutolusią nuo Trakų Akmenos ežero pakrantę. Keliaudami taku per lauką, aplankė įdomų paminklą, išskaptuotą iš ąžuolo ir pastatytą aukščiausioje vietoje netoli ežero.

Akmenos ežero pakrantėje mokiniai praleido gražų pusdienį – žaidė, virė arbatą ant laužo, kepė dešreles. Gamta vaikus apdovanojo gražiu oru. Mokiniai grįžo pavargę, tačiau kupini pačių gražiausių įspūdžių.

6a ir 6c klasių auklėtojos Z.Didikienė, M.Mašanauskienė

Atnaujinta: 2013/11/10

Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“