unnamed (3)

2016 m. rugsėjo 8 d. Vilniuje, LITEXPO rūmuose, jau antrą kartą vyko didžiausias Baltijos regione informacinių technologijų bei verslumo renginys #SWITCH! 7 a kl. mokiniai kartu su auklėtoja čia lankėsi ir nori pasidalinti įspūdžiais.

Šiame renginyje įkvepiančia patirtimi dalinosi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai, vizionieriai, pristatyti Singapūro startuolio „Infinium Robotics“ dronų pardavėjai.

Taip pat renginyje buvo galimybė išbandyti naujausius technologinius išradimus Cool&Crazy erdvėje. Jaunuoliai patys galėjo sukonstruoti robotą, išmokti skraidinti skraidyklę (droną), išspausdinti savo sukurtą kūrinį 3D spausdintuvu, išbandyti virtualią realybę ir daug kitų naujovių.

 

                                                                                           7 a kl. auklėtoja Rita Štakauskienė

Renginio akimirkos:

unnamed (1)    unnamed (4)

unnamed (2)

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas