20140919_142413
Šiltą penktadienio popietę 7B klasės vaikinai apsilankė Priešgaisrinėje techninėje parodoje ir Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos gaisrinėje. Vaikinai galėjo pasitikrinti ir pagilinti savo žinias apie gaisrų priežastis, priemones jų išvengti, įvairias priešgaisrines sistemas, gesintuvų tipus ir ugniagesių gelbėtojų naudojamą įrangą.

Taip pat septintokai daugiau sužinojo apie Lietuvos gaisrininkų istoriją. Po ekskursijos parodoje vaikinai galėjo patys išvysti, kaip atrodo ugniagesių gelbėtojų darbo patalpos, poilsio kambariai bei garažas ir jame stovintys gaisrinės automobiliai. Septintokai turėjo progą pabendrauti su gaisrininkais, sužinoti, su kokiais sunkumais jiems tenka susidurti darbe. Bene įdomiausia buvo įlipti į gaisrinės automobilį ir atidžiai apžiūrėti visą jame esančią įrangą. Iš ekskursijos visi parsinešė ne tik daug naudingų žinių, bet ir puikių emocijų.

 

Istorijos mokytoja Ringailė Tervydienė


Atnaujinta: 2014/09/24

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos