d

     Saulėtą balandžio 10 d. rytą 7 a klasės mokiniai lankėsi centriniame Swedbank banko biure. Jame susipažino su pastato istorija, banko atliekamomis funkcijomis.
Konstitucijos prospekte esantį naują ir modernų banko pastatą buvo nuspręsta statyti atsižvelgiant į tai, kad iki tol Vilniuje bendrovės administracijų padaliniai buvo išsidėstę net 9 pastatuose skirtingose miesto vietose.Dėl šios priežasties jų administravimas nebuvo pakankamai efektyvus. 2005-ųjų metų pavasarį Lietuvos architektų sąjungos rengtame konkurse dalyvavo 22 projektai, laimėjo architekto Audriaus Ambraso vadovaujamos architektų grupės projektas. Vaikai sužinojo, koks naujojo pastato skirstymas, kiek darbuotojų dirba pastate, kokios darbuotojų darbo sąlygos.

    Biure septintokai taip pat aplankė banko muziejų, skaityklą, asmeninės bankininkystės departamentą, keletą konferencijų salių. Turėjome galimybę pasigrožėti miesto panoramomis iš 14 pastato aukšto, pailsėti žaidimų kambaryje. Didelį džiaugsmą vaikams sukėlė ne tik puiki ekskursijos gidė, bet ir netikėtai sutiktas žymus lenktynininkas Benediktas Vanagas.  Po ekskursijos poilsiavome Swedbank banko terasoje.

 

Klasės auklėtoja Simona Stankutė


Atnaujinta: 2015/04/13

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”