7 p klasės mokiniai dalyvavo trijų akademinių valandų sveikatos ugdymo užsiėmime, kurį vedė sveiko gyvenimo būdo specialistas Artiomas Šabajevas ir gydytoja dietologė Rūta Petereit.  Susitikimo tikslas – padėti moksleiviams suvokti sveikos mitybos ir reguliaraus fizinio aktyvumo naudą bei paskatinti keisti savo gyvenimo būdą.  

Pamokos prasidėjo nuo pokalbio, kokio maisto ir kokių užkandžių mokiniai norėtų gauti mokyklos valgykloje. Mokiniai diskutavo, dalinosi pavyzdžiais iš gyvenimo, buvo nagrinėjama įvairių produktų sudėtis. Vyko konkursas ir apklausos. Mokiniai, kurie teisingai atsakė į lektorių klausimus, gavo jogurtų. Susitikimas baigėsi saldainių, pagamintų iš natūralių produktų, ragavimu.

Šis renginys skatina mokinius rinktis sveiką gyvenimo būdą, sveiką maistą ir užkandžius. Sveikos mitybos tema ypač aktuali pasikeitus mokinių maitinimo tvarkai. Svarbu padėti vaikams suprasti, kaip žmogaus gyvenimo būdas daro įtaką jo sveikatai. Užsiėmimą finansavo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.Atnaujinta: 2018/10/25

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė