41

Gegužės 6-ąją vyko kasmetinis respublikinis mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“. Šiais metais į renginį buvo pakviesti 44 pirmąjį konkurso atrankos etapą laimėję  5–8 klasių dalyviai. Dviem 7a klasės mokiniams Gediminui Žiemiui ir Matui Bukelskiui taip pat teko nuostabi galimybė pasisvečiuoti Vilniaus botanikos sode Kairėnuose, kur gamtoje mokiniams buvo skirtos užduotys. Buvo tikrinami dalyvių botanikos,  zoologijos, ekologijos, matematikos bei geografijos gebėjimai, o įveikus visas užduotis laukė edukacinė ekskursija po botanikos sodą. Čia dalyviai ir jų mokytojai buvo supažindinti su erikinių šeimos augalais – rododendrais, šiltnamio augalų kolekcija, japoniško sodo struktūra.


Atnaujinta: 2014/05/22

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!