41

Gegužės 6-ąją vyko kasmetinis respublikinis mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“. Šiais metais į renginį buvo pakviesti 44 pirmąjį konkurso atrankos etapą laimėję  5–8 klasių dalyviai. Dviem 7a klasės mokiniams Gediminui Žiemiui ir Matui Bukelskiui taip pat teko nuostabi galimybė pasisvečiuoti Vilniaus botanikos sode Kairėnuose, kur gamtoje mokiniams buvo skirtos užduotys. Buvo tikrinami dalyvių botanikos,  zoologijos, ekologijos, matematikos bei geografijos gebėjimai, o įveikus visas užduotis laukė edukacinė ekskursija po botanikos sodą. Čia dalyviai ir jų mokytojai buvo supažindinti su erikinių šeimos augalais – rododendrais, šiltnamio augalų kolekcija, japoniško sodo struktūra.


Atnaujinta: 2014/05/22

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos