41

Gegužės 6-ąją vyko kasmetinis respublikinis mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“. Šiais metais į renginį buvo pakviesti 44 pirmąjį konkurso atrankos etapą laimėję  5–8 klasių dalyviai. Dviem 7a klasės mokiniams Gediminui Žiemiui ir Matui Bukelskiui taip pat teko nuostabi galimybė pasisvečiuoti Vilniaus botanikos sode Kairėnuose, kur gamtoje mokiniams buvo skirtos užduotys. Buvo tikrinami dalyvių botanikos,  zoologijos, ekologijos, matematikos bei geografijos gebėjimai, o įveikus visas užduotis laukė edukacinė ekskursija po botanikos sodą. Čia dalyviai ir jų mokytojai buvo supažindinti su erikinių šeimos augalais – rododendrais, šiltnamio augalų kolekcija, japoniško sodo struktūra.

Atnaujinta: 2014/05/22

Septintokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie socialinių medijų poveikį vaikams ir paaugliams
Interviu su svečiais iš Jurbarko
Progimnazijoje vyko akcija “Saugus ir Draugiškas internetas”