DSCF0890Etnokultūros būrelio nariai dalyvavo Jaunųjų turistų centro organizuotoje šventėje  ,,Senųjų metų palydos Rokantiškių piliavietėje“. Į šią įdomią šventę atvyko jaunieji kraštotyrininkai iš įvairių Vilniaus miesto mokyklų. Pasivaikščiojome Strelčiukų žygtakiu, miške įvykdėme sutiktų nykštukų užduotis – įminėme mįsles ir buvome pavaišinti saldainiais. Gėrėme arbatą, valgėme ant laužo virtos košės. Visos mokinių grupelės padainavo, Kalėdų senelis pradžiugino dovanomis. Gaila, kad nebuvo sniego, todėl šį kartą senelis turėjo vaikščioti pėsčias, su rogėm negalėjo važiuoti. Visiems buvo smagu, net lietus neišgąsdino.

DSCF0895 DSCF0878 DSCF0889 DSCF0884

Etnokultūros būrelio vadovė Marija Mašanauskienė


Atnaujinta: 2015/12/15

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”