DSCF0890Etnokultūros būrelio nariai dalyvavo Jaunųjų turistų centro organizuotoje šventėje  ,,Senųjų metų palydos Rokantiškių piliavietėje“. Į šią įdomią šventę atvyko jaunieji kraštotyrininkai iš įvairių Vilniaus miesto mokyklų. Pasivaikščiojome Strelčiukų žygtakiu, miške įvykdėme sutiktų nykštukų užduotis – įminėme mįsles ir buvome pavaišinti saldainiais. Gėrėme arbatą, valgėme ant laužo virtos košės. Visos mokinių grupelės padainavo, Kalėdų senelis pradžiugino dovanomis. Gaila, kad nebuvo sniego, todėl šį kartą senelis turėjo vaikščioti pėsčias, su rogėm negalėjo važiuoti. Visiems buvo smagu, net lietus neišgąsdino.

DSCF0895 DSCF0878 DSCF0889 DSCF0884

Etnokultūros būrelio vadovė Marija Mašanauskienė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas