[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=5HtCFMwAkNQ[/embedyt]

Vasario 25 d. mūsų progimnazijoje vyko seminaras mokytojams „Probleminis mokymas – savarankiško mokymo(si) garantas“. Jame dalyvavo istorijos mokytojai iš Vilniaus Lazdynų vidurinės, Grigiškių vidurinės, Valdorfo, Žygimanto Augusto pagrindinės, Rakonių pagrindinės, Vilniaus r. Kyviškių pagrindinės, Lavoriškių vidurinės, Vilniaus r. Rukainių gimnazijos. Seminarą vedė progimnazijos istorijos mokytoja Simona Stankutė.
Mokymų metu mokytojai gilinosi į probleminio mokymosi metodikos teoriją ir praktinį panaudojimą, lygino ją su tradiciniu mokymusi, aptarė „Z“ kartos ypatybes, diskutavo, atliko praktinių užduočių. Svečiai turėjo galimybę analizuoti „Šviesos“ leidyklos „Atrask“ serijos istorijos mokymo priemones, kurių kūrimo procese dalyvavo seminaro autorė.

 Istorijos mokytoja Simona Stankutė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas