[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=5HtCFMwAkNQ[/embedyt]

Vasario 25 d. mūsų progimnazijoje vyko seminaras mokytojams „Probleminis mokymas – savarankiško mokymo(si) garantas“. Jame dalyvavo istorijos mokytojai iš Vilniaus Lazdynų vidurinės, Grigiškių vidurinės, Valdorfo, Žygimanto Augusto pagrindinės, Rakonių pagrindinės, Vilniaus r. Kyviškių pagrindinės, Lavoriškių vidurinės, Vilniaus r. Rukainių gimnazijos. Seminarą vedė progimnazijos istorijos mokytoja Simona Stankutė.
Mokymų metu mokytojai gilinosi į probleminio mokymosi metodikos teoriją ir praktinį panaudojimą, lygino ją su tradiciniu mokymusi, aptarė „Z“ kartos ypatybes, diskutavo, atliko praktinių užduočių. Svečiai turėjo galimybę analizuoti „Šviesos“ leidyklos „Atrask“ serijos istorijos mokymo priemones, kurių kūrimo procese dalyvavo seminaro autorė.

 Istorijos mokytoja Simona Stankutė


Atnaujinta: 2015/03/03

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines