dsc_0616

Gegužės 10 – osios rytą  2 c klasės mokiniai ir jų tėveliai vyko į Žalvario parką. Linksmai nusiteikęs mus pasitiko parko šeimininkas. Renginys prasidėjo paslėptų metalinių rutuliukų ieškojimu. Po to apžiūrėjome parke esančius objektus – jų yra daugiau kaip 80: Visatos kiaušinį, Robinzono namelį, Teleskopą, Kūrybinį kalėjimą ir kt. Vyko lenktynės su penkiavietėmis slidėmis, Sabo batais, SUMO, Boksas, Timpukas, maudynės kamuoliukų ir kempinėlių baseine.  Pavargę, bet puikiai praleidę šeštadienį, pilni įspūdžių ir geros nuotaikos grįžome namo.

 

Regina Grinevičienė


Atnaujinta: 2014/05/13

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”