dsc_0616

Gegužės 10 – osios rytą  2 c klasės mokiniai ir jų tėveliai vyko į Žalvario parką. Linksmai nusiteikęs mus pasitiko parko šeimininkas. Renginys prasidėjo paslėptų metalinių rutuliukų ieškojimu. Po to apžiūrėjome parke esančius objektus – jų yra daugiau kaip 80: Visatos kiaušinį, Robinzono namelį, Teleskopą, Kūrybinį kalėjimą ir kt. Vyko lenktynės su penkiavietėmis slidėmis, Sabo batais, SUMO, Boksas, Timpukas, maudynės kamuoliukų ir kempinėlių baseine.  Pavargę, bet puikiai praleidę šeštadienį, pilni įspūdžių ir geros nuotaikos grįžome namo.

 

Regina Grinevičienė


Atnaujinta: 2014/05/13

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!