Šeimos ir bendruomenės diena mūsų mokykloje  – ypatinga gražia kasmetine tradicija tapusi šventė. Ir švenčiame ją ne rudenį ar žiemą, o pavasarį. Pačiu nuostabiausiu metų laiku, kai viskas žaliuoja ir žydi,  dviejų gražiausių švenčių – Mamos ir Tėvo dienos – sandūroje. Mokyklos gyvenimo tempas yra be galo spartus, todėl ši prasminga šventė priverčia mus stabtelėti, apsidairyti aplinkui, susivokti, įvertinti nuveiktus darbus ir tiesiog pabūti kartu, pasidalinti tuo, ką gražiausio, geriausio turime.

Žiedais pasidabinusi gegužė dosni ne tik svaiginančio gamtos grožio, bet ir dvasinių turtų. Gegužės 22-osios dienos vakarą tuo įsitikinti galėjo visi šeimos ir bendruomenės šventės svečiai. Pojūtis, kad  – tai mes, lydėjo progimnazijos bendruomenę visą vakarą. Mes – tai ir mokiniai, jų tėvai, mokytojai, mokyklos darbuotojai, kasdien mokyklos istoriją kuriantys žmonės.

Šventė prasidėjo smagiu koncertu, kuriame savo talentu pradžiugino ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai. Renginį nuotaikingai vedė Savickų šeimyna. Po koncerto niekas neskubėjo išsiskirstyti. Šventė tęsėsi progimnazijos vidiniame kieme, kur netrūko smagaus juoko, šypsenų, linksmų pokalbių bei …. skanių pyragų. Susibūrę prie mokyklos nuotrauka papuošto pyrago, svečiai dalinosi įspūdžiais, džiaugėsi jaukiu gegužės vakaru. Bendrystės jausmą stiprino smagūs žaidimai sporto aikštyne, mokyklos erdves puošė mokinių darbų parodos.

Pasibaigus šventei, nuslūgus emocijoms – nepaprasta vidinė ramybė džiaugsmas, darna. Aišku viena – tokia diena kaip ši – ypač reikalinga, nes drauge susitinka ir pabendrauja mokytojai, tėvai ir vaikai. Mokykla jungia ne tik skirtingas kartas, patirtį, sugebėjimus, ji jungia dabartį ir praeitį, kuria ateitį. Kiekvienais metais šeimos ir bendruomenės dienos tradicijos mūsų mokykloje tampa vis tvirtesnės ir gražesnės. Pabuvę kartu, pasidalinę šiluma, šypsenomis, sukuriame mažą stebuklą.

 

Asta Šalkauskaitė

Atnaujinta: 2020/03/06

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė