2017 m. kovo 20–24 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyko  veiksmo savaitė „Be patyčių“.

Šios akcijos metu vyko įvairūs užsiėmimai: „Draugiška klasė”; susitikimas su policijos pareigūne K. Mačiuliene  (smurto ir patyčių prevencijos tema); mokiniai dalinosi mintimis „Mano geriausia diena mokykloje“; e-pamoka „Patyčioms NElike“ su R. Jurkuvėnu; mokiniai gamino šypsenėles „Patyčioms Ne“; klasių valandėlių metu vyko filmų peržiūra ir aptarimas. 

 

Socialinė pedagogė Ieva Ramelienė

 

 
 
Akimirkos:


Atnaujinta: 2017/03/24

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines