Sausio 12 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 2 e, 2 f ir 2 b klasių mokiniai tapo „Šaukšto Šmaukšto Stalo akademijos“ studentais! Kaip gražiai padengti stalą? O kaip taisyklingai laikyti šakutę ir peilį? Nemokate valgyti spagečių? Ne bėda! „Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija“ padeda vaikams lengvai ir linksmai išmokti mandagaus elgesio taisyklių prie stalo. Tai literatūrinė-edukacinė pamoka, parengta remiantis rašytojos D. Kandrotienės knyga, kurioje vaikams pasakojamos istorijos, padedančios įsiminti etiketo taisykles. Tokios veiklos skatina vaikų kūrybiškumą ir leidžia mokytis nekasdieniškai.

Šioje pamokoje dalyvavo ir mūsų svečiai iš Prancūzijos. Jie buvo sužavėti, nes daugelis etiketo subtilybių yra kilę iš jų šalies. Sutikime visi – nors knyga skirta vaikams, bet tinka ir suaugusiems!

Mokytoja Ingrida Mereckaitė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/01/15

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!