Sausio 12 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 2 e, 2 f ir 2 b klasių mokiniai tapo „Šaukšto Šmaukšto Stalo akademijos“ studentais! Kaip gražiai padengti stalą? O kaip taisyklingai laikyti šakutę ir peilį? Nemokate valgyti spagečių? Ne bėda! „Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija“ padeda vaikams lengvai ir linksmai išmokti mandagaus elgesio taisyklių prie stalo. Tai literatūrinė-edukacinė pamoka, parengta remiantis rašytojos D. Kandrotienės knyga, kurioje vaikams pasakojamos istorijos, padedančios įsiminti etiketo taisykles. Tokios veiklos skatina vaikų kūrybiškumą ir leidžia mokytis nekasdieniškai.

Šioje pamokoje dalyvavo ir mūsų svečiai iš Prancūzijos. Jie buvo sužavėti, nes daugelis etiketo subtilybių yra kilę iš jų šalies. Sutikime visi – nors knyga skirta vaikams, bet tinka ir suaugusiems!

Mokytoja Ingrida Mereckaitė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/01/15

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos