Vasara – tai pramogų, atostogų, aktyvaus laisvalaikio ir buvimo gamtoje metas, tačiau besidžiaugiant puikiu oru reikėtų nepamiršti savo sveikatos bei saugumo.

Visų mūsų, suaugusiųjų, tikslas – išmokyti mažuosius eismo dalyvius saugaus elgesio gatvėse ir keliuose, pažinti kelio ženklus, skatinti saviugdos jausmą, kad vaikai būtų drausmingi, atsargūs, atidūs.

Gegužės 27 dieną progimnazijos pirmokus aplankė Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Aistė Prunskienė ir Karolis Rinkevičius. Pareigūnai bendravo su vaikais ir pasakojo, kaip saugiai praleisti vasaros atostogas: kalbėjo apie saugų elgesį prie vandens telkinių, kokių taisyklių laikytis maudantis ir kaip elgtis gamtoje. Taip pat prisiminta, kaip saugiai pereiti gatvę, nuo kokio amžiaus ir kur galima važinėti dviračiais, kodėl kelyje, ypač tamsiuoju paros metu, būtinas atšvaitas. Pareigūnams talkino policijos bičiulis Amsis ir jaunieji policijos rėmėjai – 8b klasės mokiniai Deimantas ir Dovilius.Atnaujinta: 2019/05/27

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių