Rugsėjo 28 d. ir spalio 1 d. progimnazijoje lankėsi bendruomenės pareigūnas, kuris pirmų klasių mokiniams vedė „Saugaus eismo” pamokėles. Jų metu mokiniai diskutavo apie tai, kaip reikia saugiai pereiti gatvę, važiuoti dviračiu, kam reikalingi atšvaitai, kaip saugiai važiuoti automobiliu. Mokiniai pasakojo savo istorijas, dalinosi įvairiomis patirtimis. Daug domėjosi ir klausinėjo pareigūno. Dovanų mokiniai gavo užduočių knygutes apie saugų eismą.

Ieva Ramelienė

 

Atnaujinta: 2018/10/01

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines