Šaškių turnyre, skirtame Laisvės gynėjų dienai, dalyvavo 63 dalyviai. Turnyras vyksta jau aštuntus metus. 1-2 klasių mokiniai žaidė draugiškai, o 3-4 klasių mokiniai kovojo dėl prizinės vietos. Tarp berniukų garbingą pirmąją vietą laimėjo Norvilas Driukas (3e), o antrąją – Mantas Petrauskas (3e). Trečią vietą laimėjo Steponas Malakauskas iš 4a klasės.

Tarp mergaičių pirmąją vietą laimėjo Gustė Mikelaitytė iš 3f klasės, antrąją – Liepa Šakėnaitė iš 4e, trečioji vieta atiteko Vytautei Žiemytei iš 3a. Dalyviai gavo padėkas, o laimėtojai apdovanoti diplomais. Turnyrą organizavo ir vedė mokytojos Stasė Andrėkienė ir Loreta Gruodienė.


Atnaujinta: 2018/03/13

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą