Su patyčiomis turime kovoti visus metus, tačiau kovo mėnesį „Vaikų linija“ kviečia sutelkti vaikų ir suaugusiųjų dėmesį į patyčių problemos aktualizavimą ir jos sprendimo būdus. Todėl ir mūsų progimnazija prisijungia prie iniciatyvos ,,Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ”. Bus organizuojamos ir vykdomos įvairios veiklos, skirtos patyčių prevencijai ir kitokiam žeminančiam elgesiui stabdyti. Vyks klasių valandėlės apie draugystę ir darnius santykius, psichologės kalbėsis su mokiniais apie psichologinės pagalbos galimybes progimnazijoje. Mokiniai bendraus su bendruomenės pareigūnu ir dalyvaus plakatų ,,BE PATYČIŲ” paradoje. Mokinių tarybos nariai bendraus su mažesnių klasių mokiniais draugystės temomis, žais žaidimus, bus jų vyresniais draugais. Aštuntokai dalyvaus Vilniaus miesto mokyklų prevenciniame renginyje “ Vienam džiaugtis liūdna”.

Atnaujinta: 2019/03/08

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”