IMG_1007

Kai draikosi voratinkliai, kai žiburiuoja ant ražienų ir žalių stiebų, o varnėnų pulkai į pietus išsineša vasaros svajas, ne vieno mūsų paširdžius nusmelkia nerimas, sumišęs su džiaugsmu. Rugsėjis… Margaspalvių jurginų galvos siūbuoja vėjyje – rugsėjis. Virpulys vis dažniau nubėga medžių viršūnėmis – rugsėjis.

IMG_1041Šiemet Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija pasitiko savo mokinius susikaupusi dar vienam svarbiam etapui – naujiems mokslo metams. Vaiskų ir šiltą rytą mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi į progimnazijos kiemą. Tarsi rūkas ore vis sklandė vasaros prisiminimai, norėjosi būti miške, prie upės ar pas draugus, bet skambutis jau kvietė į klases. Šiemet jis pirmą kartą nuskambėjo 150 pirmokų. Mūsų mažiesiems buvo įteikti pirmoko pasai. Nedrąsiai spausdami tėvelių rankutes, jie įžengė į Mokslo karalystę.

IMG_1030Malonius sveikinimo žodžius mokiniams ir jų tėveliams dovanojo mokyklos direktorė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Uscila, lietuvių diplomatas, valstybės tarnautojas, Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius JAV ir Meksikai – Žygimantas Pavilionis bei pirmokės Ūlos mama Vlada Musvydaitė. Visiems linkėta sėkmės, kantrybės kremtant karčias mokslo šakneles ir gražių akimirkų mokykloje.

Pakiliai nusiteikusių mokinių, tėvelių bei mokytojų veiduose švietė šypsenos. Šventėje netrūko dainų, linkėjimų, giedros nuotaikos, kiekvienas apgalvojome savo norus ir siekius, sudėliojome žingsnelius ir pradėjome kelionę. Tegul ji būna sėkminga, lai rugsėjo pirmosios varpelis pažadina mumyse atradimo ir tobulėjimo džiaugsmą!

 Lietuvių kalbos mokytoja Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2015/09/01

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”