001

Per rudeniškai saulėtus takus vingiuoja kelias į mokyklą. Ruduo jau ant slenksčio. Skaisčios ir didelės rugsėjo žvaigždės, miškais ir paupiais braidantis rūkas, kaip ir sidabrinių voratinklių raštai ryto rasos išpraustose žolėse – tai dar vienas nužydėjusios laibakojės vasaros šypsnys.

Šiemet Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje nuaidėjęs rugsėjo 1-osios skambutis vėl sukvietė mokinius bei mokytojus į klases. Pirmą kartą jis nuskambėjo 126 pirmokams, nekantriai laukiantiems pirmosios pamokos ir susitikimo su pirmąja mokytoja. Mūsų mažiesiems buvo įteikti ženkliukai su progimnazijos emblema ir pirmoko pasai. Pakiliai nusiteikusių mokinių, tėvelių bei mokytojų veiduose švietė šypsenos, visi linksmai šurmuliavo mokyklos kieme. Šių metų šventės simbolis – bitė. Ta darbštuolė, simbolizuojanti gyvybingumą, efektyvumą, viltį ir uolumą. Juk visa mokykla ištisus metus triūsia, dūzgia tarytum avilys!

Rugsėjo pirmosios šventėje mokyklos bendruomenę sveikino pirmokų tėveliai, progimnazijos direktorė. Visiems linkėta sėkmės, kantrybės kremtant karčias mokslo šakneles.

Lai prasidėjusi nauja kelionė visiems būna sėkminga, atverianti neišsemiamus mokslo ir žinių aruodus. Tegu nepailsdamas dūzgia mūsų avilys!


Atnaujinta: 2014/09/02

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!