???????????????????????????????2016 m. spalio 27 d. į 3 d klasę atkeliavo „Rudeninis siautulys“. Tądien už lango švilpavo vėjas, sūkuriais nešiojo medžių lapus, siūbavo šakas, o mes prisiglaudėme voratinkliais, skaptuotais moliūgais, traškančiais lapais pasipuošusioje neįprasčiausių, linksmiausių personažų (it pasakose) karalystėje, kurioje skambant „rudeninės prietemos“ garsams pašnibždomis buvo skaitomos istorijos apie „Pasaibą“ ir „Vaiduokliuką“, liejamos „nakties“ spalvos, gaminami žibintai, žaidžiami loginiai žaidimai. Tradicinės pamokos integravus STEAM veiklas mokiniams atvėrė paslaptingos, kūrybiškos, džiuginančios „Rudeninio siautulio“ karalystės vartus.

Dėkojame Aušrai Jurgaitienei, sutikusiai VMG virtuvėje mums atskleisti paslaptis, kaip supjaustyti rudens gėrybes, kad skaniau traškėtų, kokį gėrimą sumaišyti, kad regėjimas pagerėtų, kokio etiketo laikytis „Rudeninio siautulio“ puotoje, kad vienas kitą džiugintume. Šypsenas siunčiame ir tėveliams, kurie klasę pavertė netradicine, žavinga mokymosi erdve.

 

Mokytoja Auksė Žemaitytė

 

 

„Rudeninio siautulio“ akimirkos:

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

???????????????????????????????  ???????????????????????????????

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Atnaujinta: 2019/04/25

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena