???????????????????????????????2016 m. spalio 27 d. į 3 d klasę atkeliavo „Rudeninis siautulys“. Tądien už lango švilpavo vėjas, sūkuriais nešiojo medžių lapus, siūbavo šakas, o mes prisiglaudėme voratinkliais, skaptuotais moliūgais, traškančiais lapais pasipuošusioje neįprasčiausių, linksmiausių personažų (it pasakose) karalystėje, kurioje skambant „rudeninės prietemos“ garsams pašnibždomis buvo skaitomos istorijos apie „Pasaibą“ ir „Vaiduokliuką“, liejamos „nakties“ spalvos, gaminami žibintai, žaidžiami loginiai žaidimai. Tradicinės pamokos integravus STEAM veiklas mokiniams atvėrė paslaptingos, kūrybiškos, džiuginančios „Rudeninio siautulio“ karalystės vartus.

Dėkojame Aušrai Jurgaitienei, sutikusiai VMG virtuvėje mums atskleisti paslaptis, kaip supjaustyti rudens gėrybes, kad skaniau traškėtų, kokį gėrimą sumaišyti, kad regėjimas pagerėtų, kokio etiketo laikytis „Rudeninio siautulio“ puotoje, kad vienas kitą džiugintume. Šypsenas siunčiame ir tėveliams, kurie klasę pavertė netradicine, žavinga mokymosi erdve.

Mokytoja Auksė Žemaitytė

„Rudeninio siautulio“ akimirkos:

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

???????????????????????????????  ???????????????????????????????

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Atnaujinta: 2019/04/25

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė  – melsvoji planeta“
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė – melsvoji planeta“