Ar esi buvęs kito kailyje, o jeigu tas kailis vilko? Ar įsivaizduoji, su kokiais iššūkiais  tenka susidurti? Nori sužinot? Susipažink su pagrindiniu knygų serijos ,,Vilkolakiukas Dolfas”  herojumi Dolfu – paprastu berniuku, gyvenančiu geriausio draugo Timio šeimoje. Savo tėvų jis nepamena, bet čia jaučiasi laimingas ir mylimas. Mažai kas žino, kad jis ne šiaip berniukas, o vilkolakiukas.  Kaip gyventi, kai esi kitoks,  jei net zoologijos sodo gyvūnai reaguoja kitaip?

Šių knygelių autorius Paulas van Loonas geriausiai pažįstamas iš „Siaubų autobuso“ serijos. Jo knygos yra populiarios ir verčiamos į įvairias pasaulio kalbas. Vilkolaliuko Dolfo serija yra rekomenduoja ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus vaikams. Skaitytojams, dar neatradusiems vilkolakiuko istorijų, primename, kad bibliotekoje galite rasti  ir 1-5 dalis.

Pamėgusiems ir laukiantiems tęsinio skaitytojams pranešame, kad biblioteka yra gavusi naujas šios serijos knygeles:

Vilkolakiukas Dolfas:

[Kn. 6] Vilkolakių paslaptys

[Kn.7] Liūto narve

[Kn.8] Vilkolakių išdaigos

[Kn.9] Superdolfas

[Kn.10] Naktis pramogų parke

[Kn.11] Vilkolakių alergija.

Knygų kiekis ribotas. Kviečiame skaityti!

Atnaujinta: 2019/11/04

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena