Ar esi buvęs kito kailyje, o jeigu tas kailis vilko? Ar įsivaizduoji, su kokiais iššūkiais  tenka susidurti? Nori sužinot? Susipažink su pagrindiniu knygų serijos ,,Vilkolakiukas Dolfas”  herojumi Dolfu – paprastu berniuku, gyvenančiu geriausio draugo Timio šeimoje. Savo tėvų jis nepamena, bet čia jaučiasi laimingas ir mylimas. Mažai kas žino, kad jis ne šiaip berniukas, o vilkolakiukas.  Kaip gyventi, kai esi kitoks,  jei net zoologijos sodo gyvūnai reaguoja kitaip?

Šių knygelių autorius Paulas van Loonas geriausiai pažįstamas iš „Siaubų autobuso“ serijos. Jo knygos yra populiarios ir verčiamos į įvairias pasaulio kalbas. Vilkolaliuko Dolfo serija yra rekomenduoja ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus vaikams. Skaitytojams, dar neatradusiems vilkolakiuko istorijų, primename, kad bibliotekoje galite rasti  ir 1-5 dalis.

Pamėgusiems ir laukiantiems tęsinio skaitytojams pranešame, kad biblioteka yra gavusi naujas šios serijos knygeles:

Vilkolakiukas Dolfas:

[Kn. 6] Vilkolakių paslaptys

[Kn.7] Liūto narve

[Kn.8] Vilkolakių išdaigos

[Kn.9] Superdolfas

[Kn.10] Naktis pramogų parke

[Kn.11] Vilkolakių alergija.

Knygų kiekis ribotas. Kviečiame skaityti!

Atnaujinta: 2019/11/04

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė