Gabių ir talentingų muzikantų netrūksta įvairiuose mūsų šalies kampeliuose. Neabejingų muzikai žmonių turime ir mūsų progimnazijoje. Negailėdama laiko ir pastangų mokyklos roko grupė Rock ID kaskart vis įrodo savo vertę skindama laurus įvairiuose muzikos renginiuose.

Paskutinysis kovo mėnesio savaitgalis Rock ID buvo itin darbingas – grupė dalyvavo net dviejuose konkursuose. Kovo 30 d. vykusiame 1-ajame respublikiniame populiariosios ir džiazo muzikos vokalistų konkurse-festivalyje „Metamorfozės 2019“ Rock ID tapo laureatais ir laimėjo 3-ąją vietą. Taip pat jie gavo dvi nominacijas – „Už stilių“ ir „Už savo kūrybos dainą ir gyvą atlikimą“. Kovo 31 d. muzikantams buvo ne mažiau sėkminga. Jie dalyvavo XVII teatralizuoto vaikų ir jaunimo dainos ir šokio festivalyje – „Mes Pasaulis“ ir pateko į antrąjį etapą – televizijos filmavimą.

Smagu, kad progimnazijos roko grupė garsina mokyklos vardą gražiais darbais. Linkime jiems sėkmės ateityje!

Muzikos mokytojas V. VošterysAtnaujinta: 2019/04/02

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena