ROBOTIADA tai sistema, kurios tikslas suburti bendruomenę – fanus ir ekspertus, jaunimą ir suaugusiuosius tam, kad vieni iš kitų galėtume pasimokyti, pasidalintume informacija, smagiai ir prasmingai praleistume laiką!Kasmetinis robotikos renginys ROBOTIADA, apima įvairiausias veiklas, tokias kaip FIRST LEGO LEAGUE varžybos: FLL – 9–16 metų vaikams. Specialiai šiam projektui suburta mokyklos robotikos komanda „Jaunieji Basanavičiukai“ šį savaitgalį savo jėgas išbandė regioninėse varžybose ir jau ruošiasi finaliniam etapui, kuris vyks kovo mėnesį Litexpo parodų rūmuose. Tokiame projekte jungtinė 2–8 klasių komanda dalyvauja pirmą kartą, tad nuoširdžiai džiaugiamės naujomis iniciatyvomis mokykloje!

Mokytoja Ingrida Mereckaitė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/02/13

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!