DSC_0220 (1)Progimnazijos EMILE klasės mokinės  Jurgita Repečkaitė (3a) ir Marija Besevičiūtė (4b) kartu su muzikos mokytoja Jelena Valiuliene balandžio 6 dieną atstovavo progimnazijai Pasvalio miesto Lėvens pagrindinėje mokykloje, kurioje vyko respublikinis frankofonijos festivalis „Po Paryžiaus dangumi“. Į renginį susirinko prancūzų kalbos besimokantys mokiniai iš Alytaus, Pakruojo, Pasvalio, Vilniaus miestų ir miestelių.

Dėkojame kelionės rėmėjams – 4b klasės tėveliams Julijai ir Tomui Besevičiams.

 

 Parengė Jelena Valiulienė

Festivalio akimirkos:

DSC_0331 (1)    DSC_0320 (1)

DSC_0168[1]    DSC_0147[1]


Atnaujinta: 2016/04/08

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė