Progimnazijos roko grupė ROCK ID šiemet nesiliauja stebinusi visos mokyklos bendruomenės. Įkvėpti ir paskatinti ankstesnių festivalių ir konkursų sėkmės, jaunieji muzikantai daug dirba, repetuoja ir toliau mus džiugina pergalėmis.

Balandžio 12 d. vienuoliktajame prancūziškos dainos festivalyje „Meilė keičia pasaulį“ ROCK ID užėmė pirmąją vietą 5-8 klasių kategorijoje. Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla grupės vokalistui Nojui Žebrauskui skyrė specialią nominaciją už išskirtines vokalo galimybes.

Sveikiname jaunuosius mūsų progimnazijos talentus! Jie džiaugiasi turėję galimybę pasirodyti tokiame kokybiškame konkurse, kuriame jaunieji atlikėjai gali atsiskleisti bei parodyti, ko yra verti.

Muzikos mokytojas V. Vošterys

Atnaujinta: 2019/04/15

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių