Balandžio 13 d., Šeduvos gimnazijoje  jau 10-ąjį kartą vyko respublikinis prancūziškos dainos festivalis „Meilė keičia pasaulį“ (L’amour change le monde). Jame mūsų progimnazijos atstovai iškovojo prizinę vietą!

Į jubiliejinį, 10-ąjį,  respublikinį renginį suvažiavo frankofonai iš 25 Lietuvos ugdymo įstaigų, jie paruošė 30 pasirodymų.

Festivalyje dalyvavo viešnia Amanda Wintmolders iš Belgijos, taip pat frankofonijos puoselėtoja ir režisierė Karolina Masiulytė-Paliulienė, kuri su EMILE klasės mokiniai parodė muzikinį spektaklį pagal A. de Sent Egziuperi pasaką „Mažasis princas“. 

Vertinimo komisijai teko sunki užduotis išrinkti geriausius solistus (5–8 ir I–IV klasių) ir ansamblius (5–8 klasių), paskirti nominacijas. Festivalio vertinimo komisiją sudarė pirmininkė – Giedrė Bernotaitė-Salfati, Prancūzų instituto Lietuvoje direktoriaus asistentė, nariai: Karolina Masiulytė-Paliulienė, aktorė, režisierė, rašytoja, Laimutė Rumbienė, Kėdainių kalbų mokyklos prancūzų kalbos mokytoja metodininkė, Edita Varneckienė, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė, Evelina Stalgienė, Šeduvos kultūros ir amatų centro meno vadovė.

5–8 klasių solistų grupėje I vietą iškovojo Urtė Ginelevičiūtė iš Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos,

II vietą pelnė mūsų progimnazijos mokinys Nojus Žebrauskas su grupe „Rock ID“, III vieta atiteko Šiaulių „Juventos“ progimnazijos solistui Armantui Gružui.

Ansamblių kategorijoje I vietą užėmė Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos mišrus vokalinis ansamblis, II vietą laimėjo Šiaulių „Juventos“ progimnazijos trio – Medeina Česnaitė, Vėja Baltutytė, Beata Sturys, III vietą iškovojo Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos vokalinis ansamblis.

Vyresniųjų grupėje I vietą iškovojo KTU gimnazijos solistė Milda Mikalonytė, II vietą – solistė Dorotėja Rožinskaitė iš VDU „Rasos“ gimnazijos, III vietą užėmė Tadas Viržintas iš Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos.

Grand Prix (2 savaičių prancūzų kalbos kursus Pietų Prancūzijoje) laimėjo solistė Unė Baranauskaitė iš Šiaulių Didždvario gimnazijos.

Džiaugiamės laimėjimu, prancūzų kalbos puoselėjimu ir sveikiname Nojų Žebrauską bei  jo draugus! Sakome AČIŪ muzikos mokytojui Vitaliui Vošteriui ir prancūzų kalbos mokytojai Daivai Lemežonienei.

Prancūzų kalbos mokytoja Donata Vaičiulienė

 Atnaujinta: 2018/05/23

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą