DSC_0251Lapkričio 26 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 1E ir 4D klasės mokinės su mokytojomis keliavo į Marijampolę, kur vyko respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija „Mes – pasaulio piliečiai“. 1E klasės mokinė Nikolė Bakanovaitė pristatė klasėje atliktą projektą „Aktyvus ir atsakingas pasaulio pilietis pirmoko akimis“. Nikolės pranešimas buvo vienintelis pirmokų pasirodymas konferencijoje! Mergaitė pasakojo apie pilietiškumą pirmoko akimis, kaip jie mato ir supranta aktyvų ir atsakingą piliečio elgesį.

DSCF7103

4D klasės mokinė Karolina Vitkutė kalbėjo apie toleranciją ir draugišką klasės aplinką. Ketvirtokai savo pristatymą kūrė remdamiesi jau patirtais išgyvenimais ir įspūdžiais, kurie tapo sėkmės pavyzdžiu. Mokytojos Jolita Piliponienė ir Ingrida Mereckaitė džiaugiasi tokia vaikų iniciatyva, gražesnio pasaulio kūrimo idėja ir jos skatinimu mokykloje!

DSC_0237 - Copy

 

Atnaujinta: 2015/12/07

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”