20151111_135747Šių metų lapkričio 11 d. Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo žinių ir mąstymo žaidimą (protmūšį) „Protonautai”, skirtą Vilniaus miesto ir rajonų mokyklų 5-12 klasių mokiniams. Šio renginio tikslas yra stiprinti vaikų psichinę sveikatą, skatinti „sveiką ” tarpusavio konkurenciją, ugdyti šiuos gebėjimus: dirbti komandoje, pozityviai mąstyti, priimti atsakomybę už savo veiksmus, būti tolerantiškais, padėti vienas kitam.
5-8 klasių grupėje dalyvavo 51 komanda iš Vilniaus miesto, rajono ir Šalčininkų rajono mokyklų.Iš mūsų progimnazijos dalyvavo 6d ir 6c klasių komandos su auklėtojomis Jolita Šakočiuviene ir Marija Mašanauskiene.
Ruošiantis konkursui reikėjo pasidomėti sveikatos, anatomijos, fiziologijos, biologijos, sveikos gyvensenos ir sporto temomis.
DSCF0639 DSCF0634
6d klasės komanda „Grifonai” surinko 30 balų ir buvo 11-ti, o 6c klasės komanda „Ereliai” surinko 19 balų ir buvo 30-ti.
6d klasės komanda „Grifonai” po IV turo buvo pakilę į 2-ąją vietą. Tačiau painūs V turo  klausimai komandą suklaidino, tad teko pripažinti varžovų pranašumą. Tačiau komandos nenusiminė ir geriau pasiruošę pažadėjo dalyvauti kitais metais.
Jolita Šakočiuvienė ir Marija Mašanauskienė

Atnaujinta: 2015/11/19