Šiais mokslo metais mūsų mokyklos mokiniai  Anastasija Lukšaitė, Poviluas Kašauskas, Radvilas Pelanis ir Eivydas Trioška dalyvavo STEAM mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“. Mokiniai atliko du projektinius darbus: Anastasija ir Povilas konstravo „ Potvynio detektorių“, o Radvilas su Eivydu atliko projektą „Vario dangų formavimas elektrolizės ir pavadavimo reakcijos būdu“.  Darbo metu mokiniai taikė pamokų metu įgytas chemijos ir fizikos žinias.  Laibai džiaugiamės, kad abi komandos tapo  I vietų nugalėtojomis ir laimėjo kelionę į Helsinkio mokslų centrą „Heureka“. Mokinius konkursui parengė chemijos mokytoja Irena Stalnionienė ir fizikos mokytoja Daina AleksandravičiūtėAtnaujinta: 2018/06/15

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!