Emili Teixidoro sako: ,,Skaitymo džiaugsmas patiriamas tik tada, kai skaitymo aktas virsta kūryba, produktyviu aktu, kai knyga išnaudoja skaitytojo gebėjimus“ .

Vaikai  nuo mažų dienų auga su knyga. Vienas knygas pakeičia kitos. Jos įtraukia, lavina vaizduotę, skatina svajoti, moko.  Su vienais knygų veikėjais norisi ilgiau pabūti, o su kitais padūkti.

Nacionalinės bibliotekų savaitės  metu mokyklos I-ojo aukšto fojė pristatytas  žaismingas projektas ,,Knygų personažai vaikų akimis“. Darbus kūrė 5a, 5c, 5p klasių mokiniai, jų mokytoja Jolita Šakočiuvienė . Vaikai piešė savo mėgstamus  knygų veikėjus,  kūrybiškai kviesdami    į pasaulį pažvelgti  ,,Hario Peterio“ , ,,Nevykėlio“ ar kitų  veikėjų akimis. Prie šių personažų galima ir nusifotografuoti.

Šiuo projektu norime pabrėžti skaitymo ir kūrybiškumo svarbą , skaitomos literatūros teikiamą džiaugsmą.  Linkime dažniau  ieškoti gerų knygų.  Biblioteka – visų namai.

Informaciją parengė Irena Karpavičienė

Akimirkos:

Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas