IMG_0728Šių metų balandžio 29 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje įvyko projekto  „Gyvas Viljamo Šekspyro pasaulis“ pristatymas. Jo tikslas – paminėti anglų dramaturgo, poeto Viljamo Šekspyro 400-ąsias mirties metines ir paskatinti mokinius  labiau domėtis pasauline kultūra, renesanso laikotarpiu, Anglijos visuomenės gyvenimu, bei atrasti tai, kas yra aktualu mūsų laikams.

Projekte buvo integruotos įvairios dėstomos disciplinos: lietuvių, anglų, prancūzų kalba ir literatūra, istorija, muzika, choreografija ir kt. Mokiniai viso renginio (pamokos) metu dėmesingai klausė pranešimų ir žiūrėjo pasirodymus, taip pat atliko užduotis. Renginį žaismingai vedė Jogailė Čojūtė ir Matas Šubkovas (8a kl.). Mokiniai buvo pasipuošę istoriniais kostiumais.

Buvo puikiai padirbėta rengiant pranešimus ir pasirodymus. V. Šekspyro gyvenimo ir kūrybos apžvalgą pristatė Aleksandras Melnik  ir Dominykas Dautoras iš 8a klasės (mokytoja Asta Šalkauskaitė). 2 ir 94 sonetus anglų kalba deklamavo 8d klasės mokinės Odeta Paslaitytė ir Beatričė Puotkalytė (mokytoja Marina Orlovskaja). 18-ajį sonetą angliškai sudainavo Austėja Drevinskaitė (mokytoja Giedrė Lileikytė). Jogailė Čojūtė (mokytoja Lina Sudintienė), laisvai ir betarpiškai bendraudama su auditorija, anglų kalba pristatė  pranešimą, kurio tema – ,,Viljamas Šekspyras ir šiuolaikinės technologijos“. Romantiškoji meilės istorija iš ,,Romeo ir Džiuljetos“  atgimė prancūzų kalba. Ištrauką skaitė Gustas Karpičius ir Daniela Madsen (mokytoja Danutė Stankaitienė). Mada žmones domino visais laikais. Pranešimą apie ,,Renesanso laikų istorinį kostiumą“ pristatė 8a klasės mokinės Simona Bizunavičiūtė ir  Daniela Madsen (mokytoja Simona Stankutė). Renginį papuošė ir muzikinis pasirodymas bei Jogailės ir Mato paruoštas renesanso epochos šokis (mokytoja Simona Stankutė).

Mokiniai  renginio metu gavo ne tik  žinių, bet ir nepamirštamų įspūdžių.

 

Parengė Irena Karpavičienė

 

 

Renginio akimirkos:

IMG_0730   IMG_0739

IMG_0763   IMG_0741

IMG_0753   IMG_0759

Atnaujinta: 2016/05/03

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”