Ant dailės pamokose nupieštų atvirukų Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 6–7 klasių mokiniai užrašė gražius palinkėjimus, kurie buvo perduoti Tremtinių namų gyventojams. Vien mūsų progimnazijos mokiniai perdavė apie 8O atvirukų. Šioje akcijoje dalyvavo ir Medeinos pradinukai. Jie sukūrė origamio ir kita technika padarytus atvirukus. Likusius darbelius kartu su mūsų mokinių dovanotais minkštais žaisliukais padovanojome vaikams su negalia. Priešpaskutinį gruodžio pirmadienį penktokai, patys nupiešę ir užrašę atvirukus, gatvėje, šalia mokyklos, dalijo praeiviams šypsenas ir savo darbelius. Žmonės buvo nustebinti. Jie dėkojo ir sakė, kad vaikai padarė stebuklą.

 

Etikos mokytoja Marija Mašanauskienė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/01/15

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines