dscf3307Grupelė 5-8 klasių mokinių gruodžio 9 d. buvo nuvykę į Naujosios Vilnios psichiatrijos ligoninę. Džiugu, kad mokiniai, gražiai deklamuojantys eilėraščius, grojantys bei dainuojantys, savo talentu dalinasi su kitais. Malonu, kad koncertuoti su mumis vyko ir labai gražiai dainuojanti gimnazistė Ieva, kuri dar pernai mokėsi mūsų progimnazijoje.

Pakoncertavę padovanojome žiūrovams mūsų progimnazijos mokinių sukurtus atvirukus. Džiaugėmės, kad koncertas pavyko.

Etikos mokytoja M.Mašanauskienė


Atnaujinta: 2014/12/10

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines