20161209_172407Žolyno socialinės globos vaikų namus mūsų progimnazijos mokiniai šiemet aplankė jau antrą kartą. Tikybos bei etikos besimokantys penktokai, šeštokai, septintokai, aštuntokai patys skatina ten nueiti, aplankyti mažuosius. Būdami su jais, mūsų mokiniai atskleidžia gerąsias savo savybes: jautrumą, nuoširdumą, norą rūpintis, padėti pajusti džiaugsmą. Mažiesiems ir padainuojam, ir knygutes paskaitom, ir pažaidžiam. Šį kartą nunešėm saldainių. Kitą kartą eisime jau po Naujųjų…

 

Dorinio ugdymo mokytojos G. Dobikaltienė, M. Mašanauskienė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2016/12/19

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“