20161209_172407Žolyno socialinės globos vaikų namus mūsų progimnazijos mokiniai šiemet aplankė jau antrą kartą. Tikybos bei etikos besimokantys penktokai, šeštokai, septintokai, aštuntokai patys skatina ten nueiti, aplankyti mažuosius. Būdami su jais, mūsų mokiniai atskleidžia gerąsias savo savybes: jautrumą, nuoširdumą, norą rūpintis, padėti pajusti džiaugsmą. Mažiesiems ir padainuojam, ir knygutes paskaitom, ir pažaidžiam. Šį kartą nunešėm saldainių. Kitą kartą eisime jau po Naujųjų…

 

Dorinio ugdymo mokytojos G. Dobikaltienė, M. Mašanauskienė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2016/12/19

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”