Spalio pirmą savaitę anglų kalbos mokytoja Asta Pleckevičienė ir tikybos mokytoja Genovaitė Dobikaltienė lankėsi Ispanijoje pagal jau antrus metus Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje vykdomą ERASMUS+ projektą „Gimęs skaityti/Born to read”.

Tarptautinis projektinis susitikimas vyko Ispanijos Cristo Crucificado mokykloje. Tai katalikiška vienuolių įkurta mokykla, kuri veikia ne tik Ispanijoje, bet ir Bolivijoje, Peru, Dominikos Respublikoje, Hondure, Gvatemaloje bei Salvadore.

Šešių šalių partneriai (Italija, Latvija, Ispanija, Vengrija, Lietuva, Bulgarija) aptarė antrų projekto metų darbus ir bendradarbiavimą bei turėjo galimybę pamatyti svarius tam kraštui kultūrinius objektus.

Pagrindinis šio projekto tikslas – skaityti knygas anglų kalba, skatinti vaikus skaityti, skaityti ne tik tobulinant įgūdžius, bet ir jaučiant malonumą. Tai pat mokiniai ruošė vaidinimus pagal pamėgtas knygas, dalyvavo įvairiuose konkursuose tarp partnerinių šalių mokyklų, laimėjo prizus, rašė perskaitytų knygų dienoraščius, rengė knygų pristatymus, buvo matuojamas angliško teksto skaitymo greitis ir bus stebima kiek jis patobulės kiekvienais metais. Mokiniai gamino 3D QR kodus.

Buvo suplanuota, kad jau 5 Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos projekte dalyvaujantys mokiniai turės galimybę kovo mėnesį išvykti ir savaitę pasimokyti Vengrijos mokykloje.

 

Projekto koordinatorė mokykloje anglų kalbos mokytoja

Asta PleckevičienėAtnaujinta: 2018/10/16

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena