Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla aktyviai puoselėdama glaudų bendradarbiavimą bei plėsdama veiklą iniciuojant projektus su įvairiomis Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklomis, pristato projekto „Dizainas ir technologijos mokyklose“ parodą „PRISĖSK“.

Projektas „Dizainas ir technologijos mokyklose“ – kūrybinės dirbtuvės – meno ir technologijų jungtis, taikomojo meno patirties įgijimui skirti užsiėmimai. Jų metu Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklos mokiniai ir mokytojai kūrė bei gamino įvairius gaminius, modelius, taikomojo pobūdžio objektų prototipus. Projekto metu mokiniai susipažino su  naujų technologijų galimybėmis realizuojant kūrybinius sumanymus, jų pačių sukurtus eskizus. Projekto metu mokiniai ir mokytojai įgijo naujų žinių bei motyvacijos naujųjų technologijų pajungimui kūrybiniams sumanymams įgyvendinti. Žiūrovai parodoje „Prisėsk“ yra kviečiami ne tik pasižiūrėti į kūrybinių dirbtuvių metu realizuotus objektus, tačiau ir išbandyti jų praktinę – taikomąją paskirtį.

Paroda „PRISĖSK“ Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje (S. Konarskio g. 27, Vilnius) vyks iki spalio 16 d. Parodos lankymas – nemokamas.

Dalyviai – Strazdaitė Vėjūnė, Kibisov Dmitrij, Kazlauskaitė Livija, Agejevaitė Gabija, Kežutytė Justina, Ivanauskaitė Rugilė, Kušlikytė Liepa, Matulevičiūtė Marija, Mockutė Deira, Simonas Lankelis

Mokytojai – Rūta Kukevičienė, Kazys Venclova, Algis Lankelis

Projekto rėmėjas: Vilniaus miesto savivaldybė

Atnaujinta: 2019/10/02

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą