imageRugsėjo 27 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyko ALCIS projekto teorinė pamoka apie fizinį pajėgumą ir aktyvumą. Pamokos metu mokiniai išgirdo apie fizinio aktyvumo naudą ir svarbą, suvokė skirtumą tarp fizinio aktyvumo, mankštos ir sporto bei sužinojo, kaip skirtingos fizinio aktyvumo rūšys padeda plėtoti įvairius fizinio pajėgumo komponentus. Mokiniams buvo įteikti fizinio aktyvumo kalendoriai, kuriuose ugdytiniai žymės savaitės fizinį aktyvumą.

 

Parengė Gintarė Barišauskaitė

Pamokos akimirkos:

image_1   image_2

image_3   image_5


Atnaujinta: 2016/10/06

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”