imageRugsėjo 27 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyko ALCIS projekto teorinė pamoka apie fizinį pajėgumą ir aktyvumą. Pamokos metu mokiniai išgirdo apie fizinio aktyvumo naudą ir svarbą, suvokė skirtumą tarp fizinio aktyvumo, mankštos ir sporto bei sužinojo, kaip skirtingos fizinio aktyvumo rūšys padeda plėtoti įvairius fizinio pajėgumo komponentus. Mokiniams buvo įteikti fizinio aktyvumo kalendoriai, kuriuose ugdytiniai žymės savaitės fizinį aktyvumą.

 

Parengė Gintarė Barišauskaitė

Pamokos akimirkos:

image_1   image_2

image_3   image_5


Atnaujinta: 2016/10/06

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”