copy-Untitled

Būsimi penktokai,

Kviečiame Jus dalyvauti projekte „Žaidžiame penktoką“, kuris vyks gegužės 20 dieną Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje. Projekto metu turėsite galimybę susipažinti su mokykla, jos taisyklėmis, dalykine sistema ir sudalyvauti keturiose skirtingose pamokose. Jas pagal progimnazijos internetinėje svetainėje pateiktą tvarkaraštį ves lietuvių kalbos mokytojas Aurimas, matematikos mokytojos Zita ir Jolita, gamtos mokytojas Adomas, kūno kultūros mokytojos Dalia ir Gintarė. Kitose mokyklose besimokančius būsimus mūsų progimnazijos penktokus, kurie nori atvykti bei dalyvauti pamokose, kviečiame registruotis elektroniniu paštu rastine@basanaviciausprogimnazija.vilnius.lm.lt iki gegužės 13 dienos!

Laukiame Jūsų atvykstant!

Progimnazijos bendruomenė

Projekto „Žaidžiame penktoką“ pamokų tvarkaraštis

2016 m. gegužės 20 d.

 

Pamoka

Laikas

Mokomieji dalykai / kabinetas

 

 

Matematika

(29 kab.)

Lietuvių k.

(14 kab.)

Gamta

(36 kab.)

Kūno kultūra

(sporto salė)

1 pam.

8:00–8:45

5 A

5 B

5 C

5 D

2 pam.

8:55–9:40

5 B

5 A

5 D

5 C

3 pam.

9:50–10:35

5 C

5 D

5 A

5 B

4 pam.

10:55–11:40

5 D

5 C

5 B

5 A

 

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“