Zeme

Artėja kovo 20- oji – Pasaulinė žemės diena, astronominis pavasaris. Šią dieną Lietuvos aplinkos ministerija organizuoja šventinius reginius, kūrybines akcijas, išvykas į parkus, miškų tvarkymą, inkilų kėlimo akcijas ir pan. Mūsų progimnazijoje šia proga nuo kovo 2 dienos vyks puikus projektas „Vyresni jaunesniems apie Žemę“, kurio metu 5-8 klasių mokiniai su 1-4 klasių mokiniais atliks eksperimentus ir aiškinsis aktualias temas:moko„Akvariumo vandens tyrimas“, „Pavasario puokštė“, „Paukščių migracija, paukščių sugrįžtuvės“, „Gyvūnų veiklos pėdsakai“, „Gyvybės pabudimas“, „Akmuo mūsų mieste“, „Akmenėliai, akmenėliai… Akmenų matavimas ir rūšiavimas“, „Antrasis laikraščių gyvenimas“, „Žemės dovanos mano klasėje“, „Ugnikalniai“, „Mastelis“, „Aplinkos keitimasis kovo mėnesį“, „Dirvos mišrainė“, „Gėlių dažymas“, „Atvirukas Žemės dienai“, „Cheminis sodas“ ir „Šešėliai“. Šį projektą kovo 20 dieną vainikuos kūrybinių mokinių darbų, skirtų Žemės dienai,  paroda „Mes mylime žemę“.  Kviečiame apsilankyti!


Atnaujinta: 2015/03/02

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”