Kovo 16–20 d. progimnazijoje vyko projektas „Vyresni jaunesniems apie Žemę“, skirtas Žemės dienai paminėti. Vyresnių (5–8) klasių mokiniai pasakojo jaunesniems (1-4 kl.) apie gamtoje vykstančius procesus, kodėl reikia saugoti ir tausoti gamtą, rodė eksperimentus, aiškinosi, gilinosi į įvairias temas: „Pirmosios gėlės“, „Pavasario puokštė“, „Vaivorykštės susidarymas“, „Difuzija“, „Cheminiai reiškiniai“, „Liepsnos testai“, „Kristalų susidarymas“ ir kt. Mokiniai piešė plakatus, skirtus žemės dienai.

Baigiantis projektui, II – aukšto fojė surengta kūrybinių darbų ekspozicija „Linkėjimai Žemei“. Mylėti ir tausoti žemę – kiekvieno iš mūsų pareiga. Ji tarsi mūsų širdžių atspindys. „Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis“ – teigė V. Karalius. „Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas“ – rašė J. V. Getė. Tad saugokime ir tausokime šį gėrį!

Chemijos mokytoja Irena Stalnionienė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/04/03

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena