Kovo 16–20 d. progimnazijoje vyko projektas „Vyresni jaunesniems apie Žemę“, skirtas Žemės dienai paminėti. Vyresnių (5–8) klasių mokiniai pasakojo jaunesniems (1-4 kl.) apie gamtoje vykstančius procesus, kodėl reikia saugoti ir tausoti gamtą, rodė eksperimentus, aiškinosi, gilinosi į įvairias temas: „Pirmosios gėlės“, „Pavasario puokštė“, „Vaivorykštės susidarymas“, „Difuzija“, „Cheminiai reiškiniai“, „Liepsnos testai“, „Kristalų susidarymas“ ir kt. Mokiniai piešė plakatus, skirtus žemės dienai.

Baigiantis projektui, II – aukšto fojė surengta kūrybinių darbų ekspozicija „Linkėjimai Žemei“. Mylėti ir tausoti žemę – kiekvieno iš mūsų pareiga. Ji tarsi mūsų širdžių atspindys. „Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis“ – teigė V. Karalius. „Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas“ – rašė J. V. Getė. Tad saugokime ir tausokime šį gėrį!

Chemijos mokytoja Irena Stalnionienė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/04/03

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!